Hizmet Şartları

yardimciolalim.com, sitemiz üzerinden online görüşme yaparak ya da Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici firması çağrı merkezimizi arayarak Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti isteyen kullanıcılarla Tedarikçileri buluşturan bir web sitesidir. Müşterilere Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti iletişim bilgilerini vererek hem müşteriye yardımcı olmak için tedarikçiyi yönlendirmek hem de tedarikçiye gelir elde etme imkânı sunmaktadır.

yardimciolalim.com yönlendirdiği müşterilerden ya da Tedarikçilerden kesinlikle sorumlu değildir. Gerçekleşen pazarlıkta ya da anlaşmazlıkta yardimciolalim.com kesinlikle taraf değildir.

yardimciolalim.com yönlendirdiğimiz işlerden doğan, tedarikçilerin elde ettiği gelirlerden hizmet bedeli almaz. 

yardimciolalim.com, çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarla tedarikçiler arasında gerçekleşen iletişimi sağlar. Tedarikçilerle anlaşmamız gereği edindirdiğimiz müşterilerden bizlere bir hizmet bedeli ödemezler ve bunu asla kullanıcılara ( tedarikçi hizmeti isteyen müşterilere ) yansıtmazlar.

yardimciolalim.com’ un kullanıcılarla ( Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti almak isteyen ya da alan ) hiç bir alışverişi olmamakla beraber gelirlerini tedarikçiler üzerinden web sayfası,sayfaları kullanım bedeli adı altında  Yıllık 50 usd üyelik ücret bedeli esasıyla sağlamaktadır..